Author: f***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mkt bra
Färg: Ombre Brown
Price: 129kr
Original Price: 172kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Vikt | 280 g |
| Längd | 71 cm |
| Krona | 53-58 cm |
| SKU | sb25041435999426637 |
Author: f***0
Date:
Review: Mkt bra
Färg: Ombre Brown
Author: t***m
Date:
Review: حلوة
Färg: Dirty Orange
Author: f***0
Date:
Review: Bra men ganska gles
Färg: Ombre Brown
Author: B***i
Date:
Review: It’s so small
Färg: Dirty Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.